Proszę nanieść szczegóły, które mają wpływ na ułożenie glazury oraz rozmieszczenie wyposażenia takie jak:

  • Wysokość i szerokość poszczególnych ścian z uwzględnieniem ewentualnych skosów
  • Wysokość i szerokość drzwi i okien wraz z głębokością osadzenia i odległościami od narożników pomieszczenia
  • Przewidywane rozmieszczenie wyposażenia np.: wanna, grzejnik, kabina prysznicowa, umywalka, wc, bidet, pralka, itp. Jeśli to istotne proszę podać również wymiary

Jeśli coś jest naniesione na szkicu to traktujemy to, jako Twoje wytyczne i tego się trzymamy, więc jeśli chcesz by projektant „włożył w projekt kawałek siebie” nie precyzuj ściśle wszystkiego. Pamiętaj jednak, że elementy, które traktujesz, jako „nienaruszalne” muszą być naniesione.

Jako przykład niech posłuży rozmieszczenie wyjścia ciepłej i zimnej wody na ścianie.

OPCJA BEZSTRESOWA Poczekaj na wykonany przez nas projekt i dopiero wtedy przejdź do realizacji doprowadzenia wody i odprowadzenia kanalizacji. Jest to dla Ciebie zdecydowanie lepsze rozwiązanie, które generuje znaczenie mniej problemów wykonawczych. Nie musisz wtedy dokładnie określać rozmieszczenia wyposażenia, „co do centymetra” w formularzu do projektu. Być może te kilka centymetrów pozwoli projektantowi lepiej i ergonomicznej rozmieścić wyposażenie.

OPCJA PO FAKCIE, Jeśli hydraulik już wykonał swoją pracę a Ty nie zamierzasz nic zmieniać nanieś nam dokładnie odległości wyjścia rur ciepłej i zimnej wody od rogu pomieszczenia i wysokość od podłogi, wyjścia rury kanalizacyjnej itp. Pozwoli nam to dostosować projekt do warunków na miejscu. Oczywiście ten wariant znacznie bardziej wiąże nam ręce, jeśli chodzi o aranżacje pomieszczenia.