Projekty Zasady Twoja łazienka w 5 krokach

Twoja łazienka w pięciu krokach

Proponujemy Ci 5 kroków do realizacji Twojej idealnej Łazienki nie zależnie od tego czy jest to salon kąpielowy w formacie XXL czy XS

1

Wybierz kolekcję

Wiemy jak trudno jest zdecydować się  na konkretną kolekcję jednak dla Ciebie będzie to najważniejsza decyzja. Gdy ją podejmiesz gładko i systematycznie dojdziemy do Twojej wymarzonej łazienki. Dlatego odwiedź nasz salon lub salon w swojej okolicy i wybierz producenta i konkretną kolekcję. Od tego momentu zaczyna się nasza wspólna droga do celu jakim jest Twoja idealna łazienka.

2

Zleć projekt online

Wypełnij jak najstaranniej przygotowany przez nas formularz. Pamiętaj że im więcej szczegółów w nim umieścisz tym realniejszy i dokładniejszy będzie nasz projekt. Jednocześnie miej świadomość że nie określając dokładnie aranżacji pomieszczenia dajesz projektantowi zielone światło dla kreatywnego „tworzenia” którego efekt może Cię miło zaskoczyć.

3

Opłać fakturę

Wystawimy Ci fakturę na usługę projektowania łazienki wycenianą według zasad podanych w zakładce Co i za ile od nas otrzymujesz
Po zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do projektowania.

4

Obejrzyj projekt a następnie zaakceptuj lub określ zmiany jakich oczekujesz

W razie gdybyśmy potrzebowali więcej danych skontaktujemy się z Toba telefonicznie lub mailowo lub od razu przystąpimy do realizacji projektu. Przedstawimy Ci wstępną wersję pamiętając że każdy z nas jest inny dlatego jeśli nasza wersja wyda Ci się nietrafiona to nic. Chętnie przygotujemy zupełnie inną propozycje i tak aż do chwili gdy stwierdzisz że to jest to.  Jeśli któraś z wersji spodoba Ci się lecz stwierdzisz że trzeba ją poprawić dopracujemy ją według twoich wytycznych.

5

Po akceptacji ostatecznej wersji daj nam znać abyśmy przygotowali dla ciebie projekt wykonawczy i rysunki robocze

Po dopracowaniu szczegółów prześlemy Ci wizualizację projektu w formie zdjęć w formacie .jpg oraz wizualizację trójwymiarową 3D wraz z programem do jej oglądania na twoim komputerze. Dodatkowo otrzymasz szczegółowe, zwymiarowane rysunki wykonawcze do wydrukowania u siebie w domu.

Przygotujemy dla Ciebie również wycenę materiałów z naszego projektu z wkalkulowanymi kosztami transportu pod podany przez Ciebie adres w całej Polsce gdzie towar ma być dostarczony. Koszt projektu odejmiemy od wartości zamówienia. W związku z tym kupując u nas zaprojektowaną łazienkę projekt łazienki otrzymujesz gratis.

W ten sposób wspólnie osiągniemy Nasz cel którym jest Twoja łazienka. Piękna i atrakcyjna, dobrze zorganizowana i funkcjonalna.